Británie má talent!!

neděle 31. květen 2009 18:03

Televizní show, která včera v podvečer našla talent ve Velké Británii.

Soutěž, do které se přihlásilo a učastnilo přes několik tisíc lidí, kteří si mysleli, že mají talent. Některým se podařilo dostat do užšího kola semi finále, jiní, zesměšnění publikem a porotci (Simon Cowel, Amanda Holden a Pears Morgan), odcházeli z jevište poražení se ztracenou vírou v úspěch. Soutěž, kterou sledovala nejenom celá Británie, ale celý svět. Klikněte na desítku nejlepších, z které vzešel vítěz celé soutěže.

Flawless   taneční skupina, kterou tvoří kamarádi, vysoce profesionální, výborně sehranní a precizní, plná nápadů, společně tančící téměř pět let. Všechny soutěžní kola byli favoritem soutěže.

Shaheen Jafargholi  božsky zpívající 12-ti letý kluk, kterého přirovnávali k malému Michaelu Jacksonu, samozřejmě nemohl chybět ve finálové desítce.

Aiden Davis   tančíci robot, připomínající Justina Timberlake za mlada, poté i za stara. Neuvěřitelné pohyby, vynalézavost a jedinečnost. 11 let.

2 Grand   srdce lámající příběh dědečka a vnučky, kteří spolu rádi zpívají. Dědeček před půl rokem ztratil svoji manželku a říká, že být v této souteži ho vrací zpět do života.

Stavros Flately  hrdý řek milující Lord of the dance, tancující se svým synem vtipně a s noblesou rozesmívá všechny kolem sebe.

Shaun Smith  fanynky po něm budou šílet, prohlásila Amanda v semi finále soutěže. Mladý zpěvák, který chtěl změnit svůj život.

Holly Steel  teprve 10-ti letá holčička s hlasem anděla a vizáží malé bohyně.

Julian Smith  stále zklamaný saxofonista, učitel hudby, milující otec a manžel, chtěl splnit svůj sen.

Susan Boyle  dáma, pocházejíci z malé vesnice ve Skotsku, s hlasem, který všem vzal dech. Psal o ní celý svět hned po prvním vystoupení. 

Diversity  taněční skupina, složená z tří dvojic bratrů a kamarádů, skvěle sehraných, v čele s geniálním tanečníkem, který to vše vymyslel. Od prvních minut byli velkými favority.

 

 

Diversity zvítězila! Díky kreativitě, výborným nápadům, šikovnosti a týmové práci ukázala tato taneční skupina svoji převahu a suverenitu.

Tak mě tak napadá, kdy Česko najde talent...

Sylvie Matlochová

Sylvie Matlochová

Sylvie Matlochová

Zdravotní sestra, pracující ve Velké Británii

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora